Маточне молочко свіжозаморожене нативне

+38(095)579-52-99+38(097)880-15-06 Написати у Viber

 • Ефективні продукти
  бджільництва — здоров'я для Вас

  • натуральний
   мед
  • продукти з
   пасіки
  • робимо з
   любов'ю!
  • вся Україна
 • Ефективні продукти
  бджільництва — здоров'я для Вас

  • натуральний
   мед
  • продукти з
   пасіки
  • робимо з
   любов'ю!
  • вся Україна
 • Ефективні продукти
  бджільництва — здоров'я для Вас

  • натуральний
   мед
  • продукти з
   пасіки
  • робимо з
   любов'ю!
  • вся Україна

З Маточним молочком- встигни більше, живи довше

Маточне молочко діє дуже наочно і швидко .

 • наповнює енергією на клітинному рівні
 • підвищує життєвий тонус
 • активізує обмін речовин
 • нормалізує роботу ендокринної системи.
   

У результаті - сильний позитивний вплив на всі системи організму!

 

Завдяки маточному молочку в Японії середня тривалість життя зросла з 50 до 84 років за 60 років. Продовж і ти своє життя!

Маточне молочко свіжозаморожене нативне

 • Рейтинг - 4.85
 • Голосувало - 486
 • Кількість переглядів продукту- 4993

Маточне молочко (або «королівське желе») — один із найцілющіших продуктів бджільництва. До складу бджолиного маткового молочка входить унікальна кількість компонентів, що утворюють корисну та поживну суміш.

 

Свіжозаморожене маточне молочко це єдиний спосіб приймати маточне молочко протягом року і отримувати від нього всю користь.
Все інше компроміс.

Що таке Маточне молочко?

Маточне молочко - секрет верхньощелепної та глоткової залоз робочих бджіл-годувальниць, що виділяється ними в особливі осередки сот (маточники), у яких розвиваються бджолині матки. Це дуже насичена поживна суміш унікального складу - в ній присутні всі відомі на сьогодні амінокислоти, жирні кислоти, більше 100 різних мінеральних сполук, вітаміни. Завдяки саме маточному молочку, харчуючись тільки ним з'являється королева вулика. Всі інші бджоли харчуються медопервою сумішшю і живуть на відміну від матки 20-250 днів. Печинна матка, харчуючись лише маточним молочком , живе 6-7років. Це в 65 разів більше !

Маточне молочко має жовто-білий колір, сметаноподібну консистенцію, терпкий та кислуватий смак.

Назва маточне молочко походить від англійського " Royal jelly". Воно спрямоване на харчування королеви бджолиної сім'ї (Bee Queen), вона ж бджолина матка - від цього і "королівське". Слово " jelly " (желе) нагадує нам густату речовини.

 Хімічний склад:

На сьогодні відомі 110 хімічних речовин, але 10% ще не відомі. 

- білки – до 18%;

- вуглеводи – до 17%;

- Цукор – до 20%;

- жир – до 5%;

- протеїни – до 45 %;

- Вітаміни - всі групи В, С, РР, М, Е, D, H, A ;

- амінокислоти - 23, у тому числі всі незамінні ;

- Мікро- та макроелементи 11:1.

 

Чому потрібно приймати саме чисте ММ, а не абсорбоване в таблетках або порошку?

Тільки в чистому, свежезамороженном ММ зберігаються ВСІ лікувальні компоненти, які в інший спосіб збереження губляться (детальніше нижче).

 

Як впливає організм людини?

Завдяки унікальному складу маточне молочко впливає практично на всі органи та системи людського тіла.

 • Серцево-судинна система: дозволяє привести до норми артеріальний тиск, а також нормалізує порушений обмін ліпідів (основна причина атеросклерозу).
 • Вегетативна нервова система: регулює порушені взаємодії, збільшує тонус парасимпатичної нервової системи та завдяки цьому покращує працездатність людини та зменшує негативні наслідки стресу.
 • Система імунітету: має імуномодулюючу дію (регулює роботу імунної системи).
 • Крім цього, регулярне застосування бджолиного молочка дозволяє помітно покращити пам'ять, нормалізувати сон, підвищити життєвий тонус та збільшити м'язову масу.

Вчений із Київського інституту геронтології Фролькіс В.В. у книзі "Довголіття дійсне та можливе" (Київ., Наукова думка., 1989) описав механізм старіння, вказавши, що воно пов'язане з порушенням передачі інформації в контурах саморегуляції. Ці порушення визначають розвиток вікових патологій - раку, діабету та ін.

У книзі вказується, що маточне молочко стимулює тканинні окислювальні процеси, і може бути використане для уповільнення темпу старіння та профілактики пов'язаних з ним захворювань.

     

Дія маткового молочка на організм людини

Маточне молочко має на організм людини різноманітну дію: посилює апетит, підвищує обмін речовин, створює бадьорий настрій та приплив сил, підвищує опірність до хвороб. Вважається особливо корисним дітям, вагітним жінкам, які годують матерям і людям похилого віку.

 • Являє сильний кровотворний стимулятор, лікує злоякісні анемії, лейкемії, фурункульози, артрити.
 • Відновлює функції залоз внутрішньої секреції, наприклад, лікує діабет, надає

сильний вплив на діяльність кори надниркових залоз.

 • Маточне молочко призначають при атеросклерозі, коронаросклерозі, стенокардії,

гіпертензійному синдромі, астенічних станах та функціональної статевої слабкості

(Імпотенції).

 • Для одужання після тяжких хвороб, операцій гіпотрофії та відсутності апетиту у

дітей, хронічних розладах травлення, гіпертонії та гіпотонії (особливо клімактеричної),

атеросклероз судин стенокардії, при стані після інфаркту, бронхіальної астми, анемії.

 • Сприяє виведенню радіонуклеатидів, тому маточне молочко рекомендують

рентгенологам та людям, які працюють зі шкідливими опроміненнями.

У Японії після ядерної катастрофи маточне молочко стоїть в основі національного спецхарчування, під особливим контролем перебувають дитячі дошкільні заклади та пенсіонери. Як наслідок високої ефективності цього бджолопродукту японці встановили пам'ятник медоносній бджолі. Сьогодні уряд Японії лише з інших країн імпортує сотні тонн маточного молочка. На ринках же України маткового молочка за статистикою всього сотні кілограм, а наша екологія з радіоактивності ні трохи не краща за японську.

 

Історія питання маткового молочка

У 1945 році середня тривалість життя у Японії була 50 років.

У 1958 році на міжнародній конференції було оприлюднено результати лікування 80-річного Папи Римського Пія 12 маточним молочком. Цього ж року Японія вперше імпортувала маточне молочко. У 60-х роках стався бум маткового молочка в Японії. З кожним роком його купують дедалі більше. 2004-го року купили вже 600 тонн маткового молочка.

2012 року куплено 2000 тонн маткового молочка. Тривалість життя в Японії найвища у світі - 84,25 роки.

Невже така кількість біологічно-активної речовини не впливає на здоров'я нації?

Що змінилося за ці 67 років? Менталітет мешканців Піднебесної? Раціон? -Так, змінився рівень життя. Рівень життя так виріс, бо люди багато працювали.

 А ось працездатність, як фізичну, так і інтелектуальну, якраз і стимулює маточне молочко. У відгуках покупців маточного молочка в Японії превалює мотив:

«я вживаю маточне молочко тому, що воно дозволяє мені багато працювати і тому добре жити»           

 

Вживання

 • Добова норма 0.10-0.5 г/добу. Рекомендована: 0,25 г/добу. Разом 8г на курс.
 • Приймати під язик до розсмоктування за 15-30 хв. до їжі.
 • Перерва між курсами не менше місяця.
Упаковано в холодоконтейнер із можливою доставкою у замороженому вигляді по всій Україні.

Маточне молочко поставляється разом з інструкцією із застосування.

 

Про спосіб збереження маткового молочка

Чому потрібно приймати саме чисте ММ, а не абсорбоване у таблетках чи порошку?

Тільки в чистому, свіжозамороженому ММ зберігаються всі лікувальні компоненти, які втрачаються в іншому способі збереження. Відповідно до сучасних досліджень АГАФОНОВ О.В. в роботі "ЗДІЙСНЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА І ПЕРЕРОБКИ МАТОЧНОГО МОЛОЧКА" в 2007г було встановлено: найбільша кількість корисних речовина (еталонна) знаходиться в ММ зібраного не пізніше ніж 2 години, потім його корисні властивості. Після "еталонного" це нативне свіжозаморожене маточне молочко і потім по користі для людини - абсорбоване маточне молочко . В останньому втрата важливих корисних речовин коливається від 30 до 80%, в середньому 50%. А найбільш летких компонентів, які є найнеобхіднішими для людини, їх втрата 100%.

Хочу додати, що наше місцеве ММ багатше за своїм складом і в тому числі деценовими кислотами (10-HDA Fatty acid) (один з найважливіших компонентів), ніж ММ зібране в Азії або Американському континенті. Для порівняння згідно з Агафоновим:

Масова частка деценових кислот у нас згідно з Агафоновим

6,93 +-0,15%

10‐HDA Fatty acid в Азії згідно з Nicolas Collazo та ін.

0.75...3.39 %

Ознайомитися з дослідженнями з ММ на які я посилаюся можна в роботі "Health Promoting Properties of Bee Royal Jelly: Food of the Queens" Nicolas Collazo, Maria Carpena, Bernabe Nuñez-Estevez, Paz Otero, Jesus Simal-Gandara and Miguel A. Prieto

Для чого у нас в Україні купувати маточне молочко, розміщене зі сторонніми компонентами, якщо є можливість купити чисте прямо з пасіки. Тим більше, що доставка його завдяки Новій пошті складає близько 24 годин.

Наш контейнер з маточним молочком може зберігати всі корисні властивості ММ під час перевезення протягом 48 годин при кімнатних температурах транспортування. Але все ж таки, рекомендую не затягувати і отримати цей корисний продукт відразу ж, як тільки він приїде на Ваше відділення Нової пошти.

Якщо у Вас є труднощі щодо відстеження посилки, повідомте мені, і я з радістю повідомлю Вас, коли посилка приїде до Вас на відділення.

Прошу врахувати, що на підготовку контейнера (його заморожування) потрібно до 36 годин.

Свіжозаморожене маточне молочко це єдиний спосіб приймати маточне молочко протягом року та отримувати від нього всю користь. Решта компроміс.

 

 

 

Навіщо японці приймають маточне молочко?

На багатьох японських сайтах міститься інформація, що в Японії проводилося багато досліджень для вивчення феномену маткового молочка.

Ефект антиоксидантний. Маточне молочко сприяє уповільненню окислення і запобігає руйнівній дії вільних радикалів на клітини живих організмів, тим самим уповільнюючи процес старіння. Цей ефект особливо яскраво виражений для свіжозамороженого маткового молочка.

Ефект імунологічний . В університеті Рюкю у Японії маточне молочко використовували для лікування імунодефіциту. Імунодефіцит-підвищена чутливість до інфекцій, зокрема, до мікроорганізмів, (від дріжджів до вірусів), широко поширеним і в нормі нешкідливим, здатна викликати смертельні інфекції. При імунодефіциті організм не може на повну силу чинити опір інфекції. У дослідах на мишах отримали хороші результати лікування системного червоного вовчаку маточним молочком щодо посилення імунітету.

Ефект посилення дії мозку. При пошкодженні клітин головного мозку мишей токсинами введення сирого маткового молочка позитивно впливає на відновлення клітин головного мозку, їх захист. Дослідження проводили Gifuyakukadaigaku.

Ефект захисту печінки. Дослідники університету (Erciyes) Erujesu довели, що прийом замороженого маткового молочка є надійним захистом печінки від дії токсинів.

Ефект протизапальний досліджували у Японії у біохімічних лабораторіях Хаясибара.

Активні дослідження властивостей маткового молочка проводяться і зараз. Після аварії на атомній електростанції Фокусіма професор Шуїчі Еномото з університету Окаяма встановив, що прийом маткового молочка прискорює виведення з організму людини радіактивних ізотопів йоду, цезію, стронцію.

Маточне молочко широко застосовується у Японії як харчова добавка. Наприклад, входить до складу заморожених десертних страв, солінь та приправ, про що свідчать зареєстровані авторські патенти.

 

       Соціальна служба купує маточне молочко для дітей, які перебувають у лікарні.    

 

За інформацією японських учених, ефективність лікування хвороб маточним молочком - 80%. Японія вживає маточне молочко 200000 кг на рік і тому люди там живуть найдовше у світі .

 

 

Вам рекомендуємо вживати маточне молочко для міцного здоров'я та довгого життя.

 

ЯК КУПИТИ | ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ З МОЖЛИВОЮ ДОСТАВКОЮ ДО ДВЕРІ

Я з Вами зв'яжусь для уточнення даних на Ваше замовлення.

Доставка по всій Україні Новою поштою ( детальніше у розділі Доставка )

Вартість – від 100 грн. залежно від суми замовлення та населеного пункту одержувача.

Відправляється в 5 літрових контейнерах при -18 С

Терміни доставки від 1 до 2 днів.

 

Оплата товару здійснюється на картку "ПриватБанку" (передоплата). Реквізити на оплату та сума після оформлення товару будуть надіслані на ваш Viber та/або e-mail / SMS

Я ціную своє ім'я і дорожу своїми клієнтами, тому я зроблю все від мене можливе, щоб ви залишилися задоволені замовленням.

Публикация отзыва производится после предварительной модерации.

Мой ТТГ снизилась с 3,8 до 2,65 после того, как приминать начала маточное молочко. На самом деле, кажется , странно мне немного. Но я знаю , что маточное молочко содержит гормоны и многие вещества , которые мы не знаю еще! Я только начал его приём на прошлой неделе. Результат- 2,65. Просто думал , что кому- то было бы полезно знать об этом! Примечание: Я не принимаю лекарства для щитовидной железы.

Отзывы ниже были перенесены со старого моего сайта: http://egor-mm.at.ua

Я попробовал маточное молочко, как указано, утром 0,2 грамма под язык. Сам на себя удивился, когда передвигаясь по городу на авто, я перестал нервно реагировать на всяких "козлов". При этом у меня появилась большая уверенность за рулем. Удивительно. но ничего подобного я ранее не ощущал. Вначале я подумал, что это просто совпадение, но и на следующий день, после приема маточного молочка, я невольно отметил в себе, что эти положительные изменения за рулем связанны именно с маточным молочком. Супер! Я себе заказал 2 курса на первое время. Спасибо!

Так получилось, что сегодня ночью мне удалось поспать всего 1 час. Думал, что весь последующий день буду ходить разбитым. Однако, положил маточное молочко под язык, и в течении всего дня даже не потянуло на сон и самочувствие при этом было совершенно нормальное. Не удержался и заказал себе сразу 50 грамм этого чудодейственного пчелиного молочка.

Более 5 лет с мужем не могли завести ребеночка. Всех врачей с мужем обошли, говорят, что у обоих всё в порядке, никаких отклонений и патологий не выявлено. Лечащий врач порекомендовал пропить нам с мужем стимуляторы и посоветовал маточное молочко попробовать. Через месяц приема маточного молочка у нас всё получилось. Всё таки маточное молочко заставляет организм правильно работать. Спасибо Вам большое!

Попробовал Ваше маточное молочко. Действительно оказывает благотворное действие на организм. Чувствую и повышение сил и выносливости в любом виде деятельности. Спасибо Вам большое!

Я для себя совершенно четко уяснил, что наиболее точный термин, который описывает действие маточного молочка - это стабилизация. Стабилизация всех функций организма, от кровеносного давления до нервной системы. Просто удивительное действие. Ничего подобного я ранее не ощущал.

Здравствуйте. Раньше не пробовала и не очень-то верила в маточное молочко, но его действие оказалось действительно интересным. Улучшилось самочувствие и уверенности за своё здоровье гораздо больше стало.

Купила молочко. ТОже посоветовала врач в связи с нарушением репродуктивной функции.

У нас есть несколько положительных отзывово от наших клиентов, которым никак не получалось забаременеть о действии нативного маточного молочка. Однозначно, что это продукт способствует положительному результату для увеличения семьи. Но помимо этого у него есть огромное множество других полезных свойств, маточное молочко это натуральный иммуномодулятор, способствующий укреплению иммунитета и лечению многих распространеннных заболеваний

Спасибо, Егор ! Мне за 50-сят. Уже прошла курс маточкиного молочка 2 раза и прошел месяц после последнего приема! Ощущение : появляеться хорошее настроение и ощущения : много сил, которые еще нужно контролировать - иначе , можно надорваться с непривычки. Все могу , весь день можно трудиться без отдыха. Вы, Егор, постоянно ссылаетесь обращаться к врачам. У меня дважды был такой опыт : суть ответа - нас не учили лечить биопрепаратами. Словом лечилась на свой риск и результаты неожиданно стала отмечать, зайдя на ваш сайт : слух улучшился, вечные головные боли (особенно весной , осенью ) этой весной обошли меня стороной. Тоже небыло даже простуд. Словом больше сил, легче дышать и жить.

Принимаю ваше маточное молочко уже на протяжении полгода, я конечно понимаю, что это не большой период для укрепления иммунитета, но тем не менее, этой зимой я пока ни разу "не чихнула" (тьфу-тьфу-тьфу), в то время как мои знакомые болеют просто целыми семьями и лежат с температурой 38. Действие маточного молочка всё таки удивляет!

Это маточное молочко, оно действительно эликсир. Это средство и для красоты, похудения и для здоровья, хорошего настроения.